Gelişen teknoloji, her alanda gelişmişliğin önünü açtı ve bu durum yaşanılan ve çalışılan alanları da büyük oranda etkiledi. Çünkü evler ve iş yerlerinde bulunan kapılar, teknolojinin gelişmesi ile beraber her geçen gün daha güvenlikli ve sağlam hale gelmektedir. Bu durumun bir iyi, bir de kötü yanı var. Elbette ki iyi yanı, hırsızlık oranlarını iyiden iyiye azaltmasıdır. Çünkü bu tür kapılar, yüksek güvenlikli oldukları için, hırsızların girmesini tamamen önler derecede. Peki, bu durumun olumsuz yanı nedir? Etkisi kimedir? Elbette ki size. Çünkü anahtarınızı evde unutmanız, kaybetmeniz veya kırmanız durumunda, kapının açılması için çok zor anlar yaşanabilir. Ancak İstanbulda kapı açma hizmeti verdiğimiz firmamızda sizlere kaliteli hizmeti sunarak, kısa sürede bu tür bir problemden kurtulmanızı sağlıyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz? Sizlere bundan bahsedelim.

Profesyonel Kapı Açma İşlemi

Yüksek güvenlikli kapılarda bulunan “barel” isimli göbek sağlam olarak tasarlanmış ise, bunu sıradan çilingir firmalarının açmasına imkân yoktur. Çünkü sıradan yöntemlerle bu tür kapılar kesinlikle açılamaz. Hele bir de ek güvenlik sistemleri var ise, sıradan çilingir firmaları için bu oldukça zor olur.

Genellikle profesyonel kapı açma hizmeti çerçevesinde kullanılan ekipman, maymuncuk olarak bilinir ve bu tür ekipmanı tüm çilingir firmaları kullanır. Ancak bazı durumlarda kilidin göbeğinin değiştirilmesi gerektiği için, normal olarak yeni anahtarın da üretilmesi gerekir. Bu durumda maymuncuk ile kapı açma işlemi gerçekleştirilebilir. Bunun olumsuz yanı ise, artık kapı üreticilerinin daha profesyonel güvenlik sistemleri üzerinde durmasıdır. Çünkü klasik çilingir firmaları anahtarların kopyalanmasını sağlayamadıkları için, müşterilerinin taleplerini karşılayacak cinsten hizmet veremiyor.

Bazı durumlarda yetkili kapı açma firmaları vardır. Bu firmalar üretilen kapılar için çilingir hizmeti verebilirler. İstanbulun çilingir firması olarak sizlere profesyonel hizmetimizi en iyi şekilde ulaştırdığımız için, bu tür tüm konularda bizlerden hizmet alabilirsiniz. Ayrıca verdiğimiz tüm hizmetlerde garantiyi sizlere sağlıyor, 7/24 hizmet veriyoruz. Çünkü sizlerin memnuniyeti, bizler için en ön planda tutulan durumların başında gelmektedir. Sizlerde verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak ve kısa sürede kilit sorununuzu çözmemizi isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.